Кредит, у забезпечення за яким передано майновий комплекс та обладнання шкірзаводу на Полтавщині, виставлено на перші торги

23.01.2017


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на перші торги права вимоги за кредитами юридичної особи, що перебувають на балансі АТ «Банк «Фінанси та Кредит». У забезпечення за договорами, зокрема, передано нерухомість та обладнання шкірзаводу на Полтавщині.

Компанія-позичальник не перебуває у стані припинення. Основним видом її діяльності є дублення та оздоблення шкіри, вичинка та фарбування хутра, а також виробництво шкіряного напівфабрикату «wet-blue». Свого часу вироблена продукція експортувалась до Італії.

На продаж виставляються права вимоги за двома кредитними договорами, загальна заборгованість за якими на початок жовтня 2016 року склала 72,26 млн. грн.

У заставі банку – майновий комплекс, площею 17 823,6 м2, та устаткування шкірзаводу на Полтавщині (м. Кременчук).

Детальна інформація про активи та умови участі у торгах можна знайти на сайті Фонду гарантування - http://torgi.fg.gov.ua:80/122786
та на сайті Банку - http://www.fcbank.com.ua/news170117.php

Стартова ціна лоту – 38 997,76 млн. грн.

Аукціон відбудеться 17 лютого 2017 року у системі «ProZorro.Sale». Організатор торгів – ТОВ «ІТ Контракт». Заявки на участь приймаються до 16 лютого 2017р.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ та деталями судово-претензійної роботи, проведеної банком, потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання стандартного договору про конфіденційність.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті Фонду - http://www.fg.gov.ua/assets-selling та на Інформаційному порталі Фонду – http://torgi.fg.gov.ua/.

Детальна інформація про Єдиний майновий комплекс на сайті Банку - http://www.fcbank.com.ua/real170117.php

«Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит» - 38 (044) 495-29-00