Увага, з АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" укладено договір на прийом платежів для погашення за кредитами фізичних осіб АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»


22.02.2016


Шановні Клієнти!

Повідомляємо Вас про те, що мережу банківських відділень, в яких клієнти АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» мають змогу сплачувати платежі по кредитах АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розширено за  рахунок мережі АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК".

З повним переліком відділень Банка-партнера можна ознайомитись на сайті:
http://www.pravex.com.ua/rus/clients-center/regions

Вартість послуги АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" по прийому платежів для погашення за кредитами АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через відділення АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" складає:

  • 0,5% від суми кожного прийнятого платежу, але не менше 7,00 грн. за кожний платіж та не більше 250,00 грн.

Комісія сплачується платником безпосередньо під час здійснення платежу у відділенні АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК".

При оплаті кредиту через інші платоспроможні банки, Ви сплачуєте комісію згідно тарифів банку в якому буде сплачено кредит.

*Увага! При заповненні заяви на переказ готівки в призначенні платежу обов’язковими реквізитами є номер кредитного договору, дата кредитного договору, ПІБ позичальника, номер ІНН позичальника та номер рахунку позичальника.

Нагадуємо також, що погашати заборгованість за кредитами можна таким шляхом:

  • готівкою через каси відділень АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на позичковий рахунок клієнта – фізичної особи,
  • за допомогою інших платоспроможних банків шляхом здійснення переказу готівки через касу або безготівкового перерахування коштів з поточних рахунків, відкритих в інших платоспроможних банках, на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Також інформуємо, що заборгованість за валютними кредитами можна погашати як в іноземній валюті так і за допомогою національної валюти без комісії через каси відділень АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за офіційним курсом НБУ на день здійснення такої операції.

Зразки заповнення реквізитів:

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через інший банк (з підказками для заповнення).

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на карткових рахунках через інший банк (з підказками для заповнення).

При цьому, платіж у погашення боргу за кредитним договором, який перераховано з іншого банку, буде зараховано на відповідні позичкові рахунки клієнта протягом 3-х банківських днів після дати надходження коштів на накопичувальний рахунок. Просимо прийняти це до уваги при плануванні погашення заборгованості за кредитом.

Здійснити оплату по кредиту у Вас є можливість безкоштовно в касі будь-якого відділення АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» http://www.fcbank.com.ua/ru/branches/, або з комісією у відділеннях банків партнерів:

1) АБ «Укргазбанк» (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АБ «Укргазбанк» 0 800 309 000 або на сайті www.ukrgasbank.com/ukr/offices/). Комісія за приймання платежу становить 0,5% від суми платежу (мінімум 8,00 гривень, але не більше 250,00 грн. за кажний платіж);

2) АТ "Райффайзен Банк Аваль" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ "Райффайзен Банк Аваль" 0 800 500 000 або 541 з мобільного та на сайті www.aval.ua/finlokator/). Комісія за приймання платежу становить:
- через каси відділень - 1% від суми платежу (мінімум 10,00 грн. за кожний платіж);
- через кіоски самообслуговування – 0,8% від суми платежу (мінімум 2,00 грн. за кожний платіж);

3) АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" 0 800 500 450, безкоштовно по Україні з стаціонарних телефонів та (044) 201-16-61 по м. Києву, або на сайті банку http://www.pravex.com.ua/rus/clients-center/regions. Комісія за приймання платежу становить 0,5% від суми платежу (мінімум 7,00 гривень, але не більше 250,00 грн. за кажний платіж).

Питання – відповіді стосовно погашення кредитів розміщені на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - http://www.fcbank.com.ua/ua/kredyty/.

Детальну інформацію про порядок обслуговування позичальників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» також можна дізнатись за телефонами:
38 (044) 495-29-00; — Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит»;
0 800 30-40-10, 0 800-503-435 — Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні).