Увага, з АТ "Райффайзен Банк Аваль" укладено договір на прийом платежів для погашення за кредитами фізичних осіб АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»


16.02.2016


Шановні Клієнти!

Повідомляємо Вас про те, що мережу банківських відділень, в яких клієнти АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» мають змогу сплачувати платежі по кредитах АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розширено за рахунок мережі АТ "Райффайзен Банк Аваль".

З повним переліком відділень Банка-партнера можна ознайомитись на сайті: www.aval.ua/finlokator/

Вартість послуги АТ "Райффайзен Банк Аваль" по прийому платежів для погашення за кредитами АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через відділення та кіоски самообслуговування АТ "Райффайзен Банк Аваль" складає:

  • через каси відділень - 1% від суми кожного прийнятого платежу, але не менше 10,00 грн. за кожний платіж;
  • через кіоски самообслуговування – 0,8% від суми кожного прийнятого платежу, але не менше 2,00 грн. за кожний платіж.

Комісія сплачується платником безпосередньо під час здійснення платежу у відділенні, або у кіоску самообслуговування АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Кількість банків-партнерів, через які клієнти АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» матимуть можливість здійснювати погашення за кредитами АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» і надалі буде збільшуватися. Слідкуйте за повідомленнями на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

При оплаті кредиту через інші платоспроможні банки, Ви сплачуєте комісію згідно тарифів банку в якому буде сплачено кредит.

*Увага! При заповненні заяви на переказ готівки в призначенні платежу обов’язковими реквізитами є номер кредитного договору, дата кредитного договору, ПІБ позичальника, номер ІНН позичальника та номер рахунку позичальника.

Нагадуємо також, що погашати заборгованість за кредитами можна таким шляхом:

  • готівкою через каси відділень АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на позичковий рахунок клієнта – фізичної особи,
  • за допомогою інших платоспроможних банків шляхом здійснення переказу готівки через касу або безготівкового перерахування коштів з поточних рахунків, відкритих в інших платоспроможних банках, на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Також інформуємо, що заборгованість за валютними кредитами можна погашати як в іноземній валюті так і за допомогою національної валюти без комісії через каси відділень АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за офіційним курсом НБУ на день здійснення такої операції.

Зразки заповнення реквізитів:

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через інший банк (з підказками для заповнення).

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на карткових рахунках через інший банк (з підказками для заповнення).

При цьому, платіж у погашення боргу за кредитним договором, який перераховано з іншого банку, буде зараховано на відповідні позичкові рахунки клієнта протягом 3-х банківських днів після дати надходження коштів на накопичувальний рахунок. Просимо прийняти це до уваги при плануванні погашення заборгованості за кредитом.

Здійснити оплату по кредиту у Вас є можливість безкоштовно в касі будь-якого відділення АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», або з комісією у відділеннях банків партнерів:

  1. АБ «Укргазбанк» (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АБ «Укргазбанк» 0 800 309 000 або на сайті www.ukrgasbank.com/ukr/offices/). Комісія за приймання платежу становить 0,5% від суми платежу (мінімум 8,00 гривень, але не більше 250,00 грн. за кажний платіж);
  2. АТ "Райффайзен Банк Аваль" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ "Райффайзен Банк Аваль" 0 800 500 000 або 541 з мобільного та на сайті www.aval.ua/finlokator/).

Питання – відповіді стосовно погашення кредитів розміщені на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Детальну інформацію про порядок обслуговування позичальників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» також можна дізнатись за телефонами:
38 (044) 495-29-00; — Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит»;
0 800 30-40-10, 0 800-503-435 — Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні).