Увага, з АБ «УКРГАЗБАНК» укладено договір на прийом платежів для погашення за кредитами фізичних осіб АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»


08.02.2016


Повідомляємо Вас про те, що мережу банківських відділень, в яких клієнти АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» мають змогу сплачувати платежі по кредитах АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розширено за рахунок мережі АБ «УКРГАЗБАНК».

З повним переліком відділень Банка-партнера можна ознайомитись на сайті: http://www.ukrgasbank.com/ukr/offices/

Вартість послуги АБ «УКРГАЗБАНК» по прийому платежів для погашення за кредитами АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через відділення АБ «УКРГАЗБАНК» складає: 0,5% від суми кожного прийнятого платежу, але не менше 8,00 грн. та не більше 250,00 грн. за кожний платіж.

Комісія сплачується платником безпосередньо під час здійснення платежу у відділенні АБ «УКРГАЗБАНК».

Кількість банків-партнерів, через які клієнти АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» матимуть можливість здійснювати погашення за кредитами АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», і надалі буде збільшуватися. Слідкуйте за повідомленнями на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

При оплаті кредиту через інші банки, Ви сплачуєте комісію згідно тарифів банку в якому буде сплачено кредит.

Увага! При заповненні заяви на переказ готівки в призначенні платежу обов’язковими реквізитами є номер кредитного договору, дата кредитного договору, ПІБ позичальника, номер ІНН позичальника та номер рахунку позичальника.

Зразки заповнення реквізитів:
Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через інший банк (з підказками для заповнення)
Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на карткових рахунках через інший банк (з підказками для заповнення)

Звертаємо Вашу увагу, що здійснити оплату кредиту у Вас є можливість безкоштовно в касі відділення АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - http://www.fcbank.com.ua/ru/branches/, або з комісією в відділенні банків партнерів.

Питання – відповіді стосовно погашення кредитів розміщені на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - http://www.fcbank.com.ua/ua/kredyty/.

Детальну інформацію про порядок обслуговування позичальників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» також можна дізнатись за телефонами:
38 (044) 495-29-00; — «Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит»;
0 800 30-40-10, 0 800-503-435 — Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань гарантування вкладів фізичних осіб (дзвінки по Україні безкоштовні).