Про закінчення строку прийому заяв щодо пред’явлення вимог кредиторів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»


19.01.2016


Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу, що наразі триває процес прийому письмових заяв щодо пред’явлення вимог кредиторів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (кредиторських вимог), який розпочався з 23 грудня 2015 року, про що опубліковано в газеті «Голос України» № 242 (6246) від «23» грудня 2015 року.

Останній день прийому заяв щодо пред’явлення вимог кредиторів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (кредиторських вимог) - 21 січня 2016 року.

Наголошуємо, що кредиторські вимоги, про які не заявлено до кінця дня 21.01.2016 року, задоволенню не підлягають і вважаються погашеними.

Також нагадуємо, що письмові заяви щодо пред’явлення вимог кредиторів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (кредиторські вимоги) можна подати у відділенні АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», зазначених за даним посиланням, або поштою за адресою: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60 (Артема, 60)

Рекомендовані форми заяв щодо пред’явлення кредиторських вимог та питання-відповіді щодо кредиторських вимог АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розміщено на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» в розділі Кредиторські вимоги - http://www.fcbank.com.ua/ua/kredytorsky_vymogy/.

Про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб буде повідомлено додатково на офіційному сайті ФГВФО — www.fg.gov.ua та на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» — www.fcbank.com.ua, а також будуть розміщені відповідні оголошення у відділеннях АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ», в порядку черговості, що передбачена частиною першою статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Звертаємо увагу клієнтів, що кредиторські вимоги, які відправленні поштою після «21» січня 2016 року, а саме листи зі штампом поштового відділення після «21» січня 2016 року, то такі листи не приймаються в роботу та не вносяться до реєстру кредиторів.

Довідкова інформація за телефонами:
38 (044) 495-29-00 — Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит»
0 800 30-40-10, 0 800-503-435 — Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні).