До уваги клієнтів АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»


24.12.2015


Шановні клієнти!

На підставі рішення № 230 від 18.12.2015, прийнятого виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — «Фонд» ), розпочато процедуру ліквідації Публічного акціонерного товариства «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (далі — АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»).

У зв’язку з цим інформуємо вас про те, що Банк й надалі приділяє особливу увагу процесу особистого прийому громадян із питань подальшої взаємодії з клієнтами в процесі ліквідації, який забезпечується наступним чином:

 1. Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації в Банк «Фінанси та Кредит» Чернявською О.С. щотижня кожної середи (за винятком святкових днів) з 16-00 до 18-00 години, за адресою: м. Київ, вул. Артема, 60.
  Попередній запис на особистий прийом здійснюється за номером телефону: (044) 499 91 77. Бажаючі потрапити на прийом в наступну середу повинні записатися не пізніше 13:00 останнього робочого дня тижня, що передує тижню, на день якого здійснюється запис.
  Під час попереднього запису клієнту необхідно вказати ПІБ, місце проживання та порушене питання. Бажаючі потрапити на особистий прийом повинні мати при собі паспорт громадянина України.
 2. Уповноваженою особою Головного банку в АТ «Банк «Фінанси та Кредит», щоденно (за винятком святкових днів) з 10-00 до 17-00 годин, за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 62.
  Попередній запис на особистий прийом здійснюється за номером телефону: (044) 499 91 77.
  Під час попереднього запису клієнту необхідно вказати ПІБ, місце проживання та порушене питання.
  Бажаючі потрапити на особистий прийом повинні мати при собі паспорт громадянина України.
 3. Директорами регіональних департаментів та філій АТ «Банк «Фінанси та Кредит», кожного вівторка та четверга (за винятком святкових днів) з 16-00 до 18-00 годин за місцем територіального розміщення філій, регіональних департаментів.

 

РУ Адреса
Центральне РУ м. Київ, вул. Щорса, 31
Криворізька філія м. Кривий Ріг, вул. Костенка, 6
Дніпропетровське РУ м. Дніпропетровськ, вул. Плеханова, 9
Запорізьке РУ м. Запоріжжя, ул. 40 лет Советской Украины,57В
Південне РУ м. Миколаїв, вул. Потьомкінська,78
Одеське РУ 65014 м. Одеса, Лідерсовський б-р, 3 Б
Придніпровський РД м.Полтава, вул.Жовтнева 77
Західний РД м. Львів, вул. П. Куліша, 46
Слобожанський РД м. Харків, пров. Театральний, 4

 

Особистий прийом громадян посадовими особами, зазначеними в п. 3, ведеться без попереднього запису, відповідно, в порядку черги.

Бажаючі потрапити на прийом повинні мати при собі паспорт громадянина України.