До уваги клієнтів АТ «Банк «Фінанси та Кредит», у яких наявні карткові рахунки в банку


09.11.2015


В зв’язку з численними запитами клієнтів АТ «Банк «Фінанси та Кредит» на предмет наявності їх персональних даних у списках на виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами  доводимо до Вашого відома наступну інформацію.

Починаючи з 04 листопада 2015 року  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розпочав виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 01 листопада 2015 року включно та за договорами поточного банківського рахунку. Виплати коштів здійснюються через установи чотирьох банків інформація щодо яких розміщена на сайті банку та на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Виплата вкладів за договорами карткового банківського рахунку буде здійснюватись  після отримання та опрацювання АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у повному обсязі інформації про операції, здійснені міжнародними платіжними системами. Потреба в отриманні зазначеної інформації зумовлена необхідністю чітко дотримуватись вимог чинного законодавства, яке регламентує діяльність платіжних систем (міжнародних платіжних систем), а також з метою неухильного дотримання прав споживачів банківських послуг в сфері електронних платежів.

В зв’язку з вищевикладеним переконливо просимо клієнтів банку (власників карткових рахунків) самостійно відстежувати інформацію про  початок виплат за картковими рахунками на сайті АТ «Банк «Фінанси та Кредит» або на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.