Оголошення про результати аукціону з продажу Єдиного майнового комплексу ПАТ «Бобровицький молокозавод» (організатор Товарна біржа «Катеринославська», дата торгів – 08.09.2016р.)

16.09.2016


8 вересня на електронному майданчику товарної біржі «Катеринославська» відбувся аукціон з продажу єдиного майнового комплексу ПАТ «Бобровицький молокозавод». Актив, що перебував на балансі АТ «Банк «Фінанси та кредит», на торги виставлявся уперше. У ході аукціону вартість комплексу зі стартових 25,00 млн грн зросла на понад третину. У результаті – комплекс було продано за 33,50 млн грн. Участь у торгах взяли 5 учасників.

На аукціон одним лотом виставлялись діючий комплекс молокозаводу, автотранспортне підприємство, комплекс «очисні споруди» та устаткування і обладнання.

Сьогодні ПАТ «Бобровицький молокозавод» є бюджетоутворюючим підприємством міста Бобровиця, Чернігівської області. Завод випускає 100-150 тонн продукції на добу при максимальній проектній виробничій потужності у 250 тонн/доба. Основними видами продукції, що випускається на заводі, є сухе молоко і масло, які реалізуються по всій Україні. Значний обсяг виготовленої продукції йде на експорт.

Детальна інформація про Єдиний майновий комплекс ПАТ «Бобровицький молокозавод» на сайті Банку - http://www.fcbank.com.ua/real070816.php

 «Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит» - 38 (044) 495-29-00