До уваги позичальників АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

03.11.2016


        Шановні Клієнти!

        Звертаємо Вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки шахрайських дій зі сторони невідомих фінансових організацій, які пропонують клієнтам викупити залишок по кредиту з дисконтом.
        Інформуємо, що згідно Закону України «Про захист персональних даних», Кримінального кодексу України, дії сторонніх організацій без відома Банку будуть кваліфіковані як «шахрайство», та у випадку Вашої співпраці з ними, всі ризики пов’язані з Вашими грошима та майном Ви берете на себе.
        З метою забезпечення прозорості процесу реалізації активів (майна) та відповідно до Рішення №1381 від 01.08.2016р. Виконавчої Дирекції ФГВФО Банк здійснює інформування позичальників стосовно продажу прав вимоги за укладеними з ними кредитними договорами (у тому числі на повторних відкритих торгах) шляхом надсилання поштового та електронного (у разі наявності у банка електронної адреси позичальника) листів позичальникам не пізніше, ніж на наступний день після оприлюднення публічних паспортів активів (майна) та паспортів відкритих торгів (аукціонів) на веб-сайті банку, крім випадків продажу лотів з п’ятдесяти або більше прав вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, об’єднаних за певними ознаками.
        За детальною інформацією просимо Вас звертатись до АТ «Банк «Фінанси та Кредит» за телефоном гарячої лінії 044-495-29-00 кн. 5, та 044-499-91-79 (понеділок – п'ятниця з 08:00–19:00, за винятком вихідних і святкових днів) або надсилати офіційний письмовий запит на юридичну адресу АТ «Банк «Фінанси та Кредит»: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60.