Погашення кредитів позичальниками АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у національній валюті та оплата комісії за виписки/довідки та інші послуги

02.08.2016


Шановні Клієнти!

Нагадуємо Вам про те, що безготівкове погашення кредитів позичальниками АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у національній валюті та оплата комісії за виписки/довідки та інші послуги здійснюється на накопичувальний рахунок, який використовується для безготівкового погашення кредитної заборгованості. за наступними реквізитами:

Платник: ПІБ платника фізичної особи/назва фізичної особи-підприємця/юридичної особи

Отримувач: АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (в стані припинення)
Код ЄДРПОУ: 09807856
Рахунок отримувача: 32073104401026
Банк отримувача: Національний банк України
МФО банку отримувача (код банку): 300001
Призначення платежу: Оплата по кредитному договору №______від _______________, __________________ (ПІБ/Назва позичальника), ____________(ІПН/ЄДРПОУ позичальника), __________________(номер рахунку згідно кредитного договору), без ПДВ.

*Увага! При заповненні заяви на переказ готівки при безготівковому погашенні кредиту в призначенні платежу обов’язковими реквізитами є номер кредитного договору, дата кредитного договору, ПІБ позичальника, номер ІНН позичальника та номер рахунку позичальника.

Нагадуємо також, що погашати заборгованість за кредитами можна таким шляхом:

-         готівкою через каси відділень АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на позичковий рахунок клієнта – фізичної особи,

-         за допомогою інших платоспроможних банків шляхом здійснення переказу готівки через касу або безготівкового перерахування коштів з поточних рахунків, відкритих в інших платоспроможних банках, на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Також інформуємо, що заборгованість за валютними кредитами можна погашати як в іноземній валюті так і в національній валюті без комісії через каси відділень  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за офіційним курсом НБУ на день здійснення такої операції.

Зразки заповнення реквізитів:

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через інший банк (з підказками для заповнення).

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на карткових рахунках через інший банк (з підказками для заповнення)

При цьому, платіж у погашення боргу за кредитним договором, який перераховано з іншого банку, буде зараховано на відповідні позичкові рахунки клієнта протягом 3-х банківських днів після дати надходження коштів на накопичувальний рахунок. Просимо прийняти це до уваги при плануванні погашення заборгованості за кредитом.

Здійснити оплату по кредиту та сплатити комісію за довідки/виписки та інші послуги у Вас є можливість безкоштовно в касі будь-якого відділення  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» http://www.fcbank.com.ua/tobo.php, або з комісією у відділеннях банків партнерів:

1)   АБ «Укргазбанк» (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АБ «Укргазбанк» 0 800 309 000 або на сайті www.ukrgasbank.com/ukr/offices/). Комісія за приймання платежу становить 0,5% від суми платежу (мінімум 8,00 гривень, але не більше 250,00 грн. за кожний платіж);

2)   АТ "Райффайзен Банк Аваль" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ "Райффайзен Банк Аваль" 0 800 500 000 або 541 з мобільного та  на сайті www.aval.ua/finlokator/). Комісія за приймання платежу становить:

-         через каси відділень - 1% від суми платежу (мінімум 10,00 грн. за кожний платіж);

-  через кіоски самообслуговування0,8% від суми платежу (мінімум 2,00 грн. за кожний платіж);

3)    ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК"  0 800 500 450, безкоштовно по Україні з  стаціонарних телефонів та (044) 201-16-61 по м. Києву, або на сайті банку http://www.pravex.com.ua/rus/clients-center/regions. Комісія за приймання платежу становить 0,5% від суми платежу  (мінімум 7,00 гривень, але не більше 250,00 грн. за кажний платіж).

Питання – відповіді стосовно погашення кредитів розміщені на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - http://www.fcbank.com.ua/cred.php.

Детальну інформацію про порядок обслуговування позичальників  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»  також можна дізнатись за телефонами:

· 38 (044) 495-29-00; «Гаряча лінія АТ «Банк «Фінанси та Кредит»;

· 0 800 30-40-10, 0 800-503-435 — «Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з питань гарантування вкладів фізичних осіб» (дзвінки по Україні безкоштовні).