Погашення кредитів позичальниками АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» та оплата комісії за виписки/довідки та інші послуги

01.11.2017


Шановні Клієнти!

Нагадуємо Вам про те, що безготівкове погашення кредитів позичальниками АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» у національній валюті та оплата комісії за виписки/довідки та інші послуги здійснюється на накопичувальний рахунок, який використовується для безготівкового погашення кредитної заборгованості. за наступними реквізитами:

Платник ПІБ платника фізичної особи/назва фізичної особи-підприємця/юридичної особи

Отримувач: АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» (в стані припинення)
Код ЄДРПОУ: 09807856
Рахунок отримувача: 32073104401026
Банк отримувача: Національний банк України
МФО банку отримувача (код банку): 300001
Призначення платежу:

-         Оплата по кредитному договору №______від _______________, __________________ (ПІБ/Назва позичальника), ____________(ІПН/ЄДРПОУ позичальника), __________________(номер рахунку згідно кредитного договору), без ПДВ;

 

-         Оплата кредитної заборгованості по ПК №2625____________, __________________ (ПІБ позичальника), ____________(ІПН позичальника), без ПДВ;

 

-         Оплата за надання виписки/довідки ______________________ (ПІБ/платника), ____________(ІПН платника), у т.ч. ПДВ.

 

Нагадуємо також, що погашати заборгованість за кредитами можна таким шляхом:

-         готівкою через операційну касу відділення АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за адресою:м. Київ, вул. Січових Стрільців (вул. Артема), буд. 60  на позичковий рахунок клієнта – фізичної особи,

-         за допомогою інших платоспроможних банків шляхом здійснення переказу готівки через касу або безготівкового перерахування коштів з поточних рахунків, відкритих в інших платоспроможних банках, на накопичувальний рахунок АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ».

Також інформуємо, що заборгованість за валютними кредитами можна погашати як в іноземній валюті так і в національній валюті без комісії через операційне відділення   АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (вул. Артема), буд. 60 за офіційним курсом НБУ на день здійснення такої операції.

Зразки заповнення реквізитів:

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» через інший банк (з підказками для заповнення).

Зразок заяви на переказ готівкових коштів для погашення заборгованості по кредиту АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» на карткових рахунках через інший банк (з підказками для заповнення)

При цьому, платіж у погашення боргу за кредитним договором, який перераховано з іншого банку, буде зараховано на відповідні позичкові рахунки клієнта протягом 3-х банківських днів після дати надходження коштів на накопичувальний рахунок. Просимо прийняти це до уваги при плануванні погашення заборгованості за кредитом.

Здійснити оплату по кредиту та сплатити комісію за довідки/виписки та інші послуги у Вас є можливість безкоштовно в операційній касі  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців (вул. Артема), буд. 60, з комісією у відділеннях банків партнерів або у відділеннях будь-якого іншого платоспроможного Банку:

1)   АБ «Укргазбанк» (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АБ «Укргазбанк» 0 800 309 000 або на сайті www.ukrgasbank.com/ukr/offices/).

2)   АТ "Райффайзен Банк Аваль" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ "Райффайзен Банк Аваль" 0 800 500 000 або 541 з мобільного та  на сайті www.aval.ua/finlokator/)

3)    ПАТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК" (адреси відділень можно дізнатись за телефоном контакт-центру АТ КБ "ПРАВЕКС-БАНК"  0 800 500 450, безкоштовно по Україні з  стаціонарних телефонів та (044) 201-16-61 по м. Києву, або на сайті банку http://www.pravex.com.ua/rus/clients-center/regions.

Питання – відповіді стосовно погашення кредитів розміщені на сайті АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - http://www.fcbank.com.ua/cred.php.

Детальну інформацію про порядок обслуговування позичальників  АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»  також можна дізнатись за телефонами: (044) 354-17-68; (044) 364-71-42; (044) 499-91-79.
«Гаряча лінія АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» - 38 (044) 495-29-00